:: Novinky

24.února 2013:
Bailey Bolero Bastien
Štěňatům z vrhu B je dnes 9 měsíců a u svých majitelů si žijí jako v bavlnce.
(Z leva Bailey,Bolero,Bastien. Autorem třetí fotografie je p.Zoja Schönigerová)

23.Prosince 2012:
Stenata
9.prosince 2012:
III.Adventní výstava Cocker clubu v kongresové hale hotelu Voroněž se opět vydařila a byla to určitě velice příjemně strávena neděle. Z našich štěňat z vrhu B se zúčastnila pouze Berenika se svojí majitelkou Luckou.Byla to jejich premiéra ve výstavním kruhu a dopadla skvěle.Berenika ve třídě dorostu v konkurenci dalších dvou fen získala známku VN 1.
Ten den se objevila v kruhu ještě dvakrát a to v juniorhandlingu a soutěži o nejlepší potomstvo po plemeníkovi,kde se předvedli spolu s tatínkem Kingem další tři jeho dětičky.

9prosinec1
BEST PROGENY GROUP- 2. místo
King of Hearts Made in Austria,Carlito z Ořechového vrchu,Cecilie z Ořechového vrchu,As Alive Wonder Marcato line a Berenika z Rájeckého údolí. 9prosinec2
15.září 2012:
Během dvou týdnů přišli dvě skvělé zprávy od majitelky Arga z Rájeckého údolí. (www.kokrspanelargo.webnode.cz) Argo a Laďka úspěšně absolvovali nejdříve Speciální vodní práce v Oslavanech v I.ceně a týden poté Podzimní zkoušky,pořádané OMS Brno. Tam se dostavil úspěch největší - I.cena s plným počtem bodů a celkové 2.místo. Mám z nich velkou radost a přeji mnoho dalších úspěchů!

Laďka
6.srpna 2012:
Všechna štěňátka z "B" vrhu již mají své majitele. Bastien putoval nejblíže. Našel skvělou rodinu jen 2 km od nás. Bonetty a Booker bydlí v Brně, Berenika dělá radost novým majitelům u Prahy, Bolero našel páníčky v Karviné a naše nejmenší Bailey odcestovala do Trutnova. Všechna štěňátka se mají skvěle a majitelé nás pravidelně zásobují fotkami. Bonetty, Booker, Berenika a Bastien se -když vše dobře půjde- předvedou na výstavách.

        
23. května 2012:
Dnes v nočních hodinách,63.den březosti, se ze spojení Lady of the Night z Fusberku a King of Hearts Made in Austria narodilo 6 štěňátek. Porod probíhal opět hladce a rychle -za 4 hodiny bylo po všem. Máme převahu kluků - tři černé (Bolero,Booker,Bonetty) a jednoho páleného (Bastien). A dvě černé fenky (Bailey a Berenika). Momentálně je k zadání již jen pejsek Bolero a fenka Berenika. Na všechny ostatní již čekají budoucí majitelé. Více na stránce "štěňata".

2011-2012:
Argo z Rájeckého údolí (majitel a vůdce Laďka Galusková) úspěšně absolvoval zkoušky vloh ve Vanovicích (OMS Blansko) v I.ceně. Další skvělou zprávou byl výsledek DKK 0/0. Dále je Argo od 16.3.2012 chovným psem (KCHLS).

pejsek
6. května 2010:
Po delší době se hlásíme s aktualizací :-) Z Arga se stává dospělý pes a pomalu se připravuje na zkoušky vloh a na barvářské zkoušky. V honitbě a u vody jsme obden a Argo mi dělá jen radost,jak mu to hezky jde :-)
pejsek
kokříci na víkendáku v Brodě - Benji Idol´s Heritage, Lady of the Night z Fusberku, Barcelona Nut Wish, Ivory Ivy zo Zámockého parku

 
 
© Text and photos: Nikola Ondrová, Webmaster: Ludmila Křížová  www.loiseleuria.unas.cz Počet návštěv: