:: O nás

První pejsek k nám přišel v roce 2002. Byla to fenka Anglického kokra-Sindy, díky které jsem si toto plemeno zamilovala. 3.března 2007 rozšířila Naši rodinu černá fenka- Lady of The Night z Fusberku (Kira) a téhož roku byla zeregistrována chovatelská stanice z Rájeckého údolí.

Kira se stala zakladatelkou chovu a 27. července 2009 přivedla na svět 8 klubíček. Štěňata v barvě černé a černé s pálením dostala jména Angel face, Attractive baby, Aimee, Arisa Gris, Arrogant, Ambassador, Ares a Argo.

Pálený pes Argo z Rájeckého údolí se stal na čas (2009-2010) dalším členem naší smečky. Po roce stráveném s tímto úžasným psem jsem ho, z důvodu stěhování, musela darovat kamarádce, která se s ním věnuje jak výstavám, tak loveckému výcviku a bydlí ve stejné vesnici.

Tímto chci také poděkovat rodičům, kteří, ač ze začátku odpůrci psů v paneláku, nakonec unesli i psy dva a vždycky mě ochotně odvezli, kam jsem potřebovala. Ať to bylo na výstavu, výcvik nebo stříhání. Poděkování patří i babičce, u které náš první vrh druhý měsíc svého života vegetoval (a úspěšně jí likvidoval zahrádku) a posléze u ní Argo rok bydlel.

 
 
© Text and photos: Nikola Ondrová, Webmaster: Ludmila Křížová  www.loiseleuria.unas.cz Počet návštěv: